radca prawny

W ramach świadczonych usług prawnych uczestniczy w prowadzeniu bieżącej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców oraz Klientów indywidualnych. Posiada doświadczenie w obsłudze samorządowych jednostek organizacyjnych. Wiedza i doświadczenie w obszarach: prawa administracyjnego, zamówień publicznych, gospodarki nieruchomościami i ochrony środowiska pozwalają jej wspierać jednostki w tworzeniu i przestrzeganiu prawa.

Reprezentuje ponadto Klientów w postępowaniach sądowych, udziela porad prawnych oraz sporządza opinie prawne i umowy. W pracy z Klientem duży nacisk kładzie na jego komfort związany ze szczegółowym przedstawieniem sytuacji prawej, rzetelnym i uczciwym poinformowaniu o szansach i ryzyku oraz bieżącym informowaniu w toku sprawy.

Katarzyna Słabosz ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pracę w Kancelarii Prawnej dr Kamila Żmuda- Matan i wspólnicy rozpoczęła w 2017 r. wraz z rozpoczęciem odbywania aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. W 2020 r. uzyskała wpis na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach.

Adres

ul. Chłodna 2A, 40-311 Katowice

Zadzwoń:

+48 501 033 238

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 9:00 - 17:00

Napisz:

© Matan i Wspólnicy | Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: Double-M