radca prawny

Radca Prawny. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Po odbyciu aplikacji radcowskiej wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie. W 2020 r. ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku „Prawo Medyczne i Bioetyka”.

Dotychczasową praktykę zawodową zdobywała w kancelariach prawnych oraz w ramach indywidualnej praktyki zawodowej. Świadczyła usługi na rzecz podmiotów leczniczych oraz spółek samorządowych, podmiotów gospodarczych – spółek prawa handlowego m.in. z branży budowlanej oraz z branży motoryzacyjnej,

Specjalizuje się w prawie gospodarczym, w tym w prawie umów gospodarczych, prawie cywilnym oraz prawie medycznym także w aspekcie procesowym oraz w prawie pracy. Uczestniczyła w procesach restrukturyzacji podmiotów gospodarczych oraz w procesach inwestycyjnych typu asset deal. Prowadziła z dużą skutecznością procesy sądowe o tzw. błędy medyczne. Napisana przez nią praca magisterska o tytule „Odpowiedzialność cywilna lekarza za narodzenie się upośledzonego dziecka” rozpoczęła proces fascynacji prawem medycznym. Jest osobą o bogatym doświadczeniu zawodowym, otwartą na wyzwania, energiczną i sumienną, konsekwentnie zmierzającą do założonego celu.

Włada biegle językiem angielskim.

Prywatnie: Oddana jeździectwu, które czynnie uprawia, lubi podróże.

Adres

ul. Chłodna 2A, 40-311 Katowice

Zadzwoń:

+48 501 033 238

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 9:00 - 17:00

Napisz:

© Matan i Wspólnicy | Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: Double-M