radca prawny

Specjalizuje się w prawie i postępowaniu administracyjnym, prawie cywilnym i gospodarczym. Swoją wiedzę i doświadczenie rozwijała pracując w Spółkach prawa handlowego, Sądach oraz Kancelariach Radców Prawnych w Katowicach, w szczególności w zakresie prawa administracyjnego, biorąc udział w obsłudze jednostek samorządu terytorialnego oraz organów administracji publicznej, jak również w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego, uczestnicząc w obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym spółek prawa handlowego z sektora energetycznego. Była również wykładowcą prawa administracyjnego oraz postępowania administracyjnego.

Głównym obszarem praktyki jest prawo administracyjne, w tym kompleksowa obsługa jednostek samorządu terytorialnego, prawo gospodarcze i związana z tym kompleksowa obsługa przedsiębiorców, jak również prawo cywilne i prowadzenie postępowań sądowych.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Od 2013 r. jest radcą prawnym. Pozaetatowy członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Katowicach. Włada biegle językiem angielskim oraz językiem hiszpańskim w stopniu średnio-zaawansowanym.

Prowadzi obsługę prawną jednostek samorządu terytorialnego, spółek prawa handlowego, zarówno tych z udziałem kapitału państwowego jak i samorządowego oraz innych przedsiębiorców i osób fizycznych.

Adres

ul. Chłodna 2A, 40-311 Katowice

Zadzwoń:

+48 501 033 238

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 9:00 - 17:00

Napisz:

© Matan i Wspólnicy | Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: Double-M